Sportas ir hanteliai

Dažnai atsitinka taip, kad žmonės, užsiimantys aktyvia fizine veikla, ne visada turi laiko keliauti į sporto klubą. Jei turite pakankamai valios ir noro – erdvę treniruotėms galite įsirengti ir namuose. Tam ypač pasitarnauja hanteliai, kurių pagalba galite mankštinti kone visas raumenų grupes. Pateikiame keletą pratimų, kurių atlikimui reikalingi hanteliai.

Hantelių spaudimas kampu

Jei turite galimybę reguliuoti savo suolelio kampą, nustatykite jį 35 laipsnių kampu. Suveskite mentis atgal ir atstatę krūtinę į priekį, iš lėto atsisėskite ant suolelio. Hanteliai turi būti ant šlaunų, o kojos tvirtai atremtos į žemę. Šlaunų ir rankų pagalba iškelkite hantelius iki pečių ir atsigulkite. Turite išlaikyti poziciją, kurioje hanteliai yra kažkur ties krūtine, virš alkūnių. Atliekant pratimą, svarbu kvėpavimas, todėl visų pirma įkvėpkite ir išpūsdami orą spauskite hantelius žemyn, kol juos suvesite vieną šalia kito.

Pritūpimai

Tai itin veiksmingas pratimas, skirtas kojoms ir sėdmenims. Visų pirma, pasirinkite sau tinkamą svorį. Atsistokite kiek praskėtę kojas ir paimkite po vieną svarmenį į rankas. Nuleiskite jas prie šonų. Žiūrėdami tiesiai, priešais save, įkvėpkite, truputį išrieskite nugarą ir iš lėto pritūpkite. Kai šlaunys taps lygiagrečios grindims, ištieskite kojas per kelius ir grįžkite į pradinę padėtį. Baigę pratimą iškvėpkite. Labai svarbu, kad viso pratimo metu nugara išliktų tiesi, o hanteliai būtų laikomi tvirtai, nekryptų į šonus.

Svarmenų „plėšimas“

Atsigulkite ant siauro suolo, kuris leistų jūsų pečiams judėti laisvai. Hantelius laikykite į viršų ištiestomis rankomis ir šiek tiek sulenktomis alkūnėmis (taip užtikrinate mažesnę apkrovą sąnariui). Įkvėpkite ir leiskite svarmenis žemyn, kol alkūnės atsidurs pečių lygyje. Tada iškvėpdami vėl kelkite svarmenis į viršų.

Rankų lenkimas su hanteliais

Atsisėskite ant horizontalaus suolelio ir suimkite į rankas svarmenis taip, kad delnai būtų atgręžti į vidų. Įsitikinkite, kad jūsų laikysena yra tiesi ir žiūrite į priekį, o alkūnes prispauskite prie korpuso. Giliai įkvėpkite ir iškvėpdami rankas kelkite aukštyn, delnus sukdami į viršų. Pasistenkite, kad pratimo metu hanteliai, jų svoris ir jūsų jėga būtu sukoncentruota į bicepsus. Nuleisdami rankas įkvėpkite ir vėl kartokite pratimą.

papildomas šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Svarmuo_(sporte)

SUSIPAŽINKIME

Tai žalio – termiškai neapdoroto, nekaitinto aukštesnėje nei 45° temperatūroje, maisto restoranas, raw prekių parduotuvė. Mūsų aistra – palaikyti Jus pasirenkant naują sveiko kūno ir proto lygį, harmoniją. Mūsų tikslas – dalintis rafinuotu sveiko žalio/gyvo, veganiško gyvenimo skoniu.

Kiekvienas patiekalas paruoštas su meile, kuri per maistą pasiekia Jus, dalinkites ja su aplinkiniais!

Renkantis iš gausybės skirtingų ekologiškų, žalių produktų, Raw inn pristato galimybę pagaminti nesuskaičiuojamą patiekalų įvairovę: nuo paprasčiausių šviežių salotų, sriubų iki traškių javainių, spaghetti makaronų, augalinio sūrio, sveikų picų gurmanams, lazanijos ir net veganiškų mėsainių. Ledų, šokolado ir tortų! Kad maistingumo koeficientas ir nauda taptų dar didesniais, mes naudojame itin sveiką „super” maistą. Tad kiekvienas patiekalas suteiks Jums energijos, žvalumo, nesijausite apsunkęs. Jis yra skanus, nepakartojamas ir svarbiausiai – gyvas!

Raw Inn taip pat siūlo platų maisto ir  įrangos, reikalingos žalio maisto gamybai, asortimentą, kurį galite įsigyti restorane arba virtualioje tinklapio parduotuvėje.

Mes ne tik siūlome sveiką  – termiškai neapdorotą, gyvą maistą, bet ir organizuojame seminarus, kurių tikslas – supažindinti Jus su gyvybingu ir sveiku gyvenimu, pilnu pozityvių minčių, džiaugsmo ir motyvacijos sveikesniam protui.

Prisijunkite prie idėjinio judėjimo link harmoningo, sveiko gyvenimo, nežiūrint ar Jūs esate žaliavagis  ar tik besidominantis šia kultūra. Jūs tiesiog galite būti tas, kas rūpinasi savo sveikata.

SVEIKAS – GYVAS

Žmonija per ilgai buvo prislėgta globalinės maisto pramonės, kurios pagrindinis tikslas yra pelnas, o ne žmogus bei jo gerovė. Atėjo laikas permainoms, atėjo laikas naujam požiūriui į maistą, į žmogų. Žalias, termiškai neapdorotas maistas – sveiko ir energingo gyvenimo šaltinis, pagrindinis gyvybės elementas. Valgyk tai – ką matai. Jokių paslaptingų ingredientų ir apgaulės. Maistas, apdorotas aukštesne nei 45° temperatūra, praranda daugelį natūralių fermentų, taip reikalingų skaidant maistines medžiagas. Žalias maistas – gyvas maistas, išlaikantis visus fermentus ir maistines medžiagas, kurios padeda pasiekti optimaliai sveiką kūną ir protą. Žalias maistas atstato Jūsų kūną, saugo nuo sunkių ligų.

       Vienas iš unikaliausių ir organizmui naudingiausių maisto produktų yra daiginti grūdai. Daiginimo metu sėklose didėja naudingų organizmui medžiagų koncentracija, atsiranda sinergetinis efektas, kai vienos medžiagos ima stiprinti kitų poveikį. Šis procesas pasižyminti itin stipriu gydomuoju ir regeneruojamuoju poveikiu.

Mes valgome:

  • visų tipų/rūšių vaisius ir daržoves;

  • uogas, riešutus, sėklas ir grūdus;

  • daigus;

  • ankštinius augalus;

  • šaknis;

  • žoleles, prieskonius;

  • jūros dumblius;

  • naudojame įvairius aliejus.

       Žalio maisto paruošimo būdai: džioviname, plakame (blendinam), mirkome, daiginame, fermentuojame.

       Skamba nuobodžiai? Užsukite į Raw Inn restoraną ir būsite nustebinti mūsų kūryba!

       Įsivaizduokite, Jūs galite valgyti raw-vegan sūrius, picas, makaronus, sausainukus visai neskaiciuodami kalorijų, valgote kiek norite ir kada norite! Žalio – gyvo maisto pagalba Jūs atsikratysite antsvorio, išsivaduosite iš susikaupusių toksinų, jausites kupini energijos, atrodysite ir jausites jaunesni, žvalesni.

      Atminkite, kiekvieną sykį valgydami, Jūs arba gerinate terpę ligoms vystytis, arba atsikratote jų.